PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692469}

Źródło nadziei

The Water Diviner
6,5 14 541
ocen
6,5 10 1 14541
4,6 9
ocen krytyków
Źródło nadziei
powrót do forum filmu Źródło nadziei

Jej uroda idealnie odwzorowuje tureckie kobiety. Piekne, smukle i o zielonych oczach... w bajkach.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

chyba nie byłeś w Turcji...

Abraxus

Owszem, spedzilam tam dwa lata, stad pozwolilam sobie na ironie. Turczynki sa zwykle nieproporcjonalnie zbudowane, grubiutkie, a zielone oczy to moze ma jedna na kilkaset tysiecy - wiec w sumie sie nie dziwie, ze zadna nie zagrala glownej roli kobiecej.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

w żaden sposób nie można się domyśleć, że to ironia:)

Abraxus

Dlatego dodalam, ze tylko w bajkach takie rzeczy :) Ale chyba rzeczywiscie pogmatwalam.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

Bo to powinno brzmiec tak: " Jej uroda idealnie odwzorowuje tureckie kobiety. Piekne, smukle i o zielonych oczach... , chyba k..a w tureckich bajkach." :) ok..Wlasnie mialem spytac o Olgę ,jak tam się prezentuje...

cumartesi

Ne czytaj tekstów poniżej. Piszą je ludzie, którzy nie znają bajek. Gmatwaj dalej, to takie bajkowe.

Abraxus

Eee tam, ja tam ironię załapałam :)
Jak ktoś wie jaki w Turcji dominuje typ kobiecej urody to ironię wyłapie, tym bardziej że jest wielokropek i to 'w bajkach' na końcu :)

ocenił(a) film na 6
Abraxus

No nie wiem, na kilometr widać ironię :)

cumartesi

Jaka miejscowość?

marcin261287

Zgierz.

perun_6

Nie do Ciebie adresowane pytanie, ale współczuję ;)

marcin261287

Nie ma sprawy :)

marcin261287

Kapsztad

cumartesi

nie znacie się oglądam "wspaniałe stulecie" i są ładne :p tylko za dużo z nożami latają i dźgają, ale za to jaki temperament mają mmm bomba;)

pp807

Zgadzam się. Dwie główne aktorki: Nur Fettahoğlu i Selma Ergeç, które grają Mahidevran i Hatice są bardzo ładne, smukłe, o delikatne urodzie. Pani Nur ma jasne oczy. Była też np. Cansu Dere, bardzo piękna aktorka, która wcielała się przez chwilę w rolę faworyty o imieniu Firuze. Stereotypy.

Kassildah

Nie mówiąc o O Hayat Benim albo Ezgi Asaroğlu.
Piękne kobiety. Nie wiem jak można na takich stereotypach jechać?
To przecież niepoważne ;)

ocenił(a) film na 7
cumartesi

Nie mniej tej roli (jak i poprzednich) P. Olga nie musi się wstydzić, po "bondzie" myślałem że jak większość "jego" kobiet, pójdzie w zapomnienie, ale jednak widać James ma dobry gust :).
Naprawdę ogląda się tę Panią z dużą przyjemnością ...

ocenił(a) film na 7
cumartesi

https://www.youtube.com/watch?v=Q3CaGSbzaOA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones