PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826295}

Deadwood: Film

Deadwood: The Movie
6,4 3 062
oceny
6,4 10 1 3062
6,7 3
oceny krytyków
Deadwood: Film
powrót do forum filmu Deadwood: Film

Scenariusz 1/10

ocenił(a) film na 3

W tym filmie sa świetni aktorzy, jest tez może i nawet morderstwo. Ale wiekszym morderstwem jest ten film. Serialu.

ZeligP

Serio? 1/10?

dynastes

chyba żart 1/10 na imdb 4,603 głosów i ocena 8,2 ja tam będę oglądał śmiało

ocenił(a) film na 3
ZeligP

Zgadzam się, serial dla mnie 8/10, film 3/10. Żerują na nostalgii.

ocenił(a) film na 6
ZeligP

Serial jak dla mnie 9/10 - walnąłem go zanim zabrałem się za film z wypiekami od dechy do dechy 3 sezony. Kazdy dobry, kazdy porządny, wciągający.
Trailer filmu 9/10 - czułem podniecenie przed zbliżającym się powrotem do Deadwood.
Film 5/10 - miernota. 1 punkt za to że powstał i można było wrócić do Deadwood, 2 punkt za to że znów usłyszałem z ust Ala "cocksuckers", 3 punkt za to że praktycznie pomimo upływu tylu lat zachowali praktycznie 100% oryginalnej obsady i udało namówić im się aktorów z serialu, 4 punkt za to że było trochę strzelane jak to na western przystało, 5 punkt - za to że Bullock zaczął przypominać swój prawdziwy pierwowzór.
Poza tym - film powinien mieć minimum 8 do 9 godzin. ;-)

ocenił(a) film na 6
eSPe_quattro

No właśnie nie chciałbym 8-9 godzin czegoś takiego ;) dla mnie serial 9, film 5-6/10. Niestety odgrzanie kotleta im nie wyszło najlepiej.

ocenił(a) film na 6
MarcelKowal

z tą długością chodziło mi o to że film dramatyczny nie był ale jak dla mnie poroztwierali historię, watki jakby to miał być pilot nowej serii. A tak dupa. Urywa się w środku i nawet nie wiadomo jak to ocenić.

Trailer jak dla mnie był miazga. Film smakował jak popłuczyny ze szklanki po dobrym soku.

ocenił(a) film na 6
eSPe_quattro

Dopiero obejrzałem trailer, naprawdę super, a wyszło jak wyszło :)

ocenił(a) film na 6
MarcelKowal

Muzyka w tym trailerze na Filmwebie milion razy lepsza niż ta w tym dostępnym na YT. Nie wiem czemu ale HBO zmieniło trailer 3 tygodnie temu. Może była jakaś kwestia praw autorskich do piosenki COLTERa WALLa - "Sleeping on the Blacktop"
Szkoda bo kawałek jest rewelacyjny i pasuje do Deadwood jak ulał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones