PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658350}

Klątwa laleczki Chucky

Curse of Chucky
4,8 12 196
ocen
4,8 10 1 12196
5,0 3
oceny krytyków
Klątwa laleczki Chucky
powrót do forum filmu Klątwa laleczki Chucky

7/10

ocenił(a) film na 7

Dobry, solidny horrorek z całkiem niezłą dawką humoru. Teksty Chuckiego zwalają z fotela. Moim zdaniem jest to dobre odświeżenie klasyki. Jedynie wygląda Chuckiego nie jest odpowiedni. Nie ukrywajmy prawdy - wygląda inaczej niż ten starszy Chucky. Gdyby zachowali wygląd może nawet byłoby 8.

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

Oglądałeś do końca ???
Owszem zaskoczyl mnie nowy wygląd laleczki, ale potem było to wyjaśnione dlaczego inaczej wygląda, laleczka miała na twarzy ... Jak to nazwać ... Charakteryzacje
W pewnym momencie matka tej dziewczynki zrywa ja, i pojawia się prawdziwą twarz laleczki.

ocenił(a) film na 7
ari78

Każdy film oglądam do końca. Dzięki za odpowiedź po roku od seansu, na pewno bez problemu kojarzę sceny które wymieniłeś.

ocenił(a) film na 4
Nekromanta21456

To ja odpowiem po 3 latach twojego seansu , Widocznie nie oglądałeś do końca , albo w 2016 nie byłeś zbytnio spostrzegawczy.

drwalek

Od razu nie był spostrzegawczy.... może po prostu jak człowiek był pijany i dlatego nie pamięta :) szanujmy się przede wszystkim ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones