PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8084}

Nie mów mamie, że niania nie żyje

Don't Tell Mom the Babysitter's Dead
6,3 5 025
ocen
6,3 10 1 5025
Nie mów mamie, że niania nie żyje
powrót do forum filmu Nie mów mamie, że niania nie żyje

Zmora :)

ocenił(a) film na 7

Zmora (swego czasu) kolonii i obozów letnich, gdzie rozwrzeszczaną i nadpobudliwą hałastrę (w tym mnie) próbowano uspokoić notorycznym wyświetlaniem tegoż filmu. Za pierwszym razem - w trakcie jazdy autokarem do miejsca zakwaterowania, za drugim (w przypadku koloni nadmorskich) - jeżeli nie dopisała pogoda, stół do ping ponga nie nadawał się już do użytku, a co gorsza skończył się konkurs czystości, i trzecim - w czasie powrotu do stęsknionych rodziców.

Po latach (bo trochę już minęło od tego czasu) ogląda się z uśmiechem, bo nikt ci nie zasłania, a co najważniejsze, nie jest to już jedyna czynność, na której można skoncentrować swoją uwagę, bo po autokarze chodzić nie wolno (a kiedy zakaz ten się ignoruje, za karę trzeba usiąść z panią wychowawczynią).

7/10

:)

self_denial

Nudne to co napisales/napisalas i nie widze sensu co ma ten film do Twoich koloni ja erten film pirwszy raz odladalam jako kilkuletnie dziecko i jakos sie nei wyplakuje na forum o tym filmie

jago18

I wciąż piszesz jak kilkuletnie dziecko...

ocenił(a) film na 7
KeiChan

hehe udało Ci się to xD

ocenił(a) film na 7
self_denial

Chyba nie do końca mnie zrozumiałaś. Fakt, że film był wyświetlany w czasie podróży do miejsca zakwaterowania (patrz wyżej) na kilku koloniach z rzędu, nie świadczy jeszcze o moim negatywnym stosunku do tego filmu. Po prostu skłonił mnie do kilku pozytywnych refleksji m.in. na temat przeszłości. W żadnym wypadku nie chodzi tu o wypłakiwanie się na forum i robienie z filmwebu kozetki psychoanalityka :D

Wg Ciebie w mojej poprzedniej wypowiedzi powiało nudą? Twoje prawo widzieć mój komentarz i cały świat na swój sposób.

Pozdrawiam serdecznie
:)

ocenił(a) film na 6
self_denial

Jago18 sprawia wrażenie dość sfrustrowanej istoty :) A co do historyjki, bardzo sympatyczna. Przypuszczam, że musisz mieć teraz sentyment do tego filmu :)

ocenił(a) film na 5
self_denial

Wypowiedź ciekawsza niż cały film. :) Nie znałem go w dzieciństwie, a oglądany teraz raczej mnie zawiódł i wynudził, choć wiem, że w swoi czasie był to dosyć znany tytuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones