PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603461}
5,2 4 124
oceny
5,2 10 1 4124
6,0 8
ocen krytyków
The Lords of Salem
powrót do forum filmu The Lords of Salem

Na wstępie to powiem szczerze, że nie wiem czemu tak wielu ludziom się ten film nie podoba. No nie jest to może jakieś arcydzieło ale film jest bardzo dobrze zrealizowany. Plany zdjęciowe są masakrycznie dobre, muzyka świetna, aktorsko też całkiem dobrze (nawet Sheri Moon Zombie mi się tu podobała) więc nie wiem w czym taki problem. Największą bolączką tego filmu jest chyba fabuła która do najciekawszych i najbardziej rozbudowanych czy odkrywczych nie należy. No i trochę nudnawa senna atmosfera ale to też robi fajny mroczny klimacik moim zdaniem. Sceptycznie na początku podchodziłem do tego filmu a się okazało, że jest po prostu dobry. Jak by tu było trochę więcej ciekawej akcji i jakieś lepsze dialogi to było by już mega dobrze. A tak to mamy film świętny pod względem wizualnym i muzycznym który cierpi na braki w innych sferach.

Johnyyoyo

Mnie senna atmosfera mnie pozytywnie zaskoczyła. Po Robie Zombie spodziewałem się mocno oklepanego kiczu kina klasy B i klimatów bardziej gore. Też nie rozumiem czemu ocena oscyluje koło 5 skoro ten film jest naprawdę dobry. Szczególnie muzyka robi wrażenie i ciągnie całość do przodu świetnie budując nastrój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones