PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30760}

Wielki podryw

Heartbreakers
6,6 40 174
oceny
6,6 10 1 40174
5,2 11
ocen krytyków
Wielki podryw
powrót do forum filmu Wielki podryw

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Ogladam go zawsze jak leci w TV,jest swietny,zabawny i ma znakomita obsada.Widac ze tworcy fimu byli bardzo pomyslowi,matka i corka jako uwodzicieli swietny pomysl i udana realizacja.Dla mnie Wielki podryw wymiata widzialem go ponad 10 razy i bede jeszcze ogladal jak tylko bede mial na niego ochote.

ocenił(a) film na 7
zegan333

A ja mam go na DVD, tytuł zwiastuje kolejną amerykańską papkę a tymczasem jest naprawdę niezły. Szczególnie wiecznie palący Gene Hackman i sceny związane z oderwanym męskim członkiem.

ocenił(a) film na 10
lew890

Racja obsada trafiona mozna sie smiac wile razy film jest przestroga dla bogatych sarych dziadkow aby uwazali na kobiety

ocenił(a) film na 8
sador1991

Raczej dla bogatych dziadków w każdym wieku.

ocenił(a) film na 9
lew890

Weaver wtedy była dobrym MILFem dobra jej rola ogólnie prze komedia.

DoktorLejdo

Nie używaj tego typu skrótów jak MILF czy innych bo to oznacza że jesteś podatny na wpływy niekorzystnych trendów złej mody oraz dziwnych niepotrzebnych nurtów, działań, które powstają za sprawą wprowadzania tych głupich skrótów od j. angielskiego. Dobra rada i to darmowa, wystrzegaj się tego.

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

MILF to komplement :D

ocenił(a) film na 8
zegan333

Mam to samo . A Gene Hackman wymiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones