PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10703}

Wyjęty spod prawa Josey Wales

The Outlaw Josey Wales
7,7 13 108
ocen
7,7 10 1 13108
7,0 4
oceny krytyków
Wyjęty spod prawa Josey Wales
powrót do forum filmu Wyjęty spod prawa Josey Wales

Ja pi...

ocenił(a) film na 7

Czemu tak późno?!?!?!
Uwzięli się na Clinta w tej teledurnowizji?
Ostatnio Firefox, wcześniej Niesamowity Jeździec teraz to chcę obejrzeć i muszę ślęczeć z zapałkami w oczach do drugiej w nocy !
Kur#*$&#^*
A o 20 puszczają jakiejś shity !

lia_7

No niestety mam to samo. Wypatruję w programie tv wszelkich filmów z Eastwoodem i pomimo późnych godzin oglądam je.
Po 20. przeważnie leci jakiś chłam.
Ew. możesz nagrywać filmy a następnego dnia na spokojnie sobie odtworzyć. Mnie akurat nie męczy spanie w czasie trwania filmu, gdyż potem śpię do godziny 10-11.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
XardasFCB

Hehe no ja też śpię do 10-11 bo chodzę późno spać, ale właśnie staram się zawsze chodzić wcześniej, żeby potem raniej wstać, bo dzień jest za krótki dla mnie, no ale chcę obejrzeć film to potem nie da się wstać o 8 :P to dla mnie niewykonalne.

ocenił(a) film na 8
lia_7

Ludzie nie przesadzajcie, dobre filmy u nas często lecą późno, ale często jest też tak, że pierwsza emisja jest koło 23;24;1 lub 2 następnie jest powtórka popołudniu lub wieczorem. Jutro popołudniu jest powtórka. Radzę zawsze sprawdzać następnego dnia czy jest i nie czuć się rano jak zombi ;)

ocenił(a) film na 8
lia_7

Dziś leci o 14:55. Ciężko sprawdzić nie?

Aldo_Raine

tu nie chodzi tylko o wczorajszy-dzisiejszy film, lecz o poprzednie ostatnio puszczane: np. Firefox, Niesamowity jeździec, które - jak wiemy - nie były powtarzane następnego dnia :)

ocenił(a) film na 7
Aldo_Raine

Akurat dla mnie jedyna pora kiedy mogę obejrzeć film to wieczór. I od razu trzeba z sarkazmem do kogoś cisnąć co nie?
Nie każdy jest taki nie omylny i czasem zdarza się coś przeoczyć... Zdaje się, że też nie dopatrzyłeś, bo ktoś Cię uprzedził pisząc, że jest po południu więc po co powtarzasz, co ciężko przeczytać to co wyżej ? ...
.. i bądź tu miły dla ludzi....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones