Burt ReynoldsI

Burton Leon Reynolds Jr.

7,4
5 120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Burt Reynolds

Po operacji plastycznej wyglada jakby zmarl 10 lat temu.
Byl nedznym aktorem i nedznie konczy. Przy okazji, wszyscy , ktorzy tak sie nim zachwycaja, mam nadzieje, ze wiedza jakim szacunkiem darzyl Polske...

I_net

Zapewne takim, na jaki zasługuje :P Poza tym nie był i nie jest nędznym aktorem - w przeciwieństwie do, zapewne twoich idoli typu Jason Biggs...

I_net

Ale ty jesteś pogięty, jak puszka piwa :!:

Burt Reynolds nigdy NIE BYŁ, NIE JEST i NIE BĘDZIE nędznym aktorem. To jeden z najlepszych aktorów, któremu wielu mogłoby się kłaniać (ot, choćby wspomniany tu już 'cipowaty' Jason Biggs). A co do twojego żałosnego argumentu, że rzekomo 'nie darzy(ł) szacunkiem Polski' to wiesz co - zwisa mi to. Sam nie darzę Polski wielgaśnym szacunkiem - gdyby była szansa i perspektywy - wyniósłbym się stąd z dnia na dzień więc nie robi to na mnie wrażenia. Skoro coś mu się nie podobało (o ile to nie tylko twoje chore wymysły na podstawie wyrwanej z kontekstu wypowiedzi, a oryginalna wypowiedź Reynoldsa) to miał prawo tak powiedzieć i nie zamierzam się tym przejmować - nie jestem jakimśtam chorym na łeb Polskofobem, który o swojej ojczyźnie myśli Bóg wie co. Summując: Może to przemówi do ciebie wystaraczjąco !!: Cenię tego aktora za to, co sobą reprezentuje aktorsko (niestety nie znam Go, jako człowieka, więc na ten temat nie chcę się wypowiadać, choć wygląda na bardzo sympatycznego i życzliwego człowieka, ale to tylko domysł) i jak dla mnie może sobie mówić, że Polska jest wiochą zabitą dechami - MAM TO GDZIEŚ, bo mnie też się wiele w tym kraju nie podoba !!!!

cOOba

Jesteś chory człowieku. Niezbędne leczenie na oddziale zamkniętym. Na pierwszy rzut oka wygląda jak niedochwyt serotoniny, ale zastrzegam że diagnoza może być blędna. Zalecane natychmiastowe udanie się do najbliższej placówki zdrowia, celem skierowania na specjalistyczne badania psychiatryczne.

azmodan

Chyba było to do autora tematu...?

I_net

co się niezdrowo podniecacie. Widzieliście kilka filmów z Reynoldsem wszyskie klasy B. Gwiazdorem to on jest ale skandali miłosnych w hollywood i gównie w takim kontekście tamtejsze brukowce o nim pisały. Po mimo że to ciekawy, charakterystyczny aktor jednak jego droga zawodowa jest mało ambitna co mozna tłumaczyć jego trudnym charakterem, arogancją i samouwielbieniem.

I_net

ale ty masz problemy....
ps.
ale rzeczywiście nasz hymn brzmi jak by go wykonywano odbytnicą.

I_net

Fakt, że bardzo źle wygląda. Uważam , że to przepicie i nadużywanie trawki. Twarz o zamazanych rysach płaska i wybladła. Nie zestarzał się z wdziękiem. Taką ma się twarz, na jaką się zasłużyło, a Burt jest tego przykładem. Kiedyś był przystojny. Ciekawe, w jakiej sytuacji powiedział to o naszym hymnie? Czy w pijanym widzie, czy po narkotykach? Nikt mi nie wmowi, że nie nadużywa. A jednak kiedys go lubiłam.

I_net

Prosze o wyjasnienie , co On zrobil Polsce?

rottweiler93

Pewnie źle się wyraził o Polsce, sam nie wiem o co chodzi, a ludzie już mają straszliwy ból Du*py, A jak co drugi Polak wyraża o amerykanach, że tępe dzidy, hamerykanie, usarael itp to jest spoko, trochę dystansu proponuje...Tak naprawdę żyjemy w gó*no wartym kraju i taka jest prawda, kiedyś można było walczyć za ten kraj a teraz?? Teraz to Piłsudski w grobie przewraca, jakby wiedział co się dzieje w tym niegdyś pięknym kraju to by chyba rozszczepił atom w stolicy, a jeżeli komuś nie podobają się moje słowa jak wyrażam się o własnym nic nie wartym w dzisiejszych czasach narodzie to polecam:
http://www.german.com.pl/allegro/mnbd/images/gorax_01.gif

WujekChu1ek

Przyznaj się Chu1ek, udostępniając ten link, sam w głebi duszy marzysz żeby wymasowac tym specyfikiem jędrne, męskie pośladki. Ty żydo-komunistyczny kosmopolito, przejrzałem cie.

LoKoMoTiV

Tylko umyj łapska bo nie chcę sobie dupy pobrudzić...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LoKoMoTiV

Idź się dopie**ol do swojej matki, że takiego wieśniaka buraczanego wychowała najpierw, a potem bezpodstawnie obrażaj ludzi mendo społeczna...

WujekChu1ek

Nie podnoś głosu Chu1ek. W dzieciństwie cię z procy karmili czy co , że taki nieogarnięty jesteś na forum publicznym?

LoKoMoTiV

Nie, za to twój stary spuścił na zimną patelnię i właśnie tak powstałeś ty, i zamknij już mordę szczylu bo jak cię kopnę w dupsko to ci kredki z tornistra wypadną, prowokatorze...

WujekChu1ek

Chu1ek jesteś tak zidiociałym imbecylem, iż mniemam, że twój cię zrobił na drutach. Poza tym mam cie za 12 letniego hipisa, obszczymura, który na kilometr cuchnie tą swoją lewacką, progejowską i antynarodowościową propagandą. Ciągniesz Waśc ten wątek jak druta staremu wieczorem po pracy, coraz to bardziej się kompromitując.

LoKoMoTiV

Dosyć dokarmiania trolla i prowokatora, żegnam i nie czuj się zwycięzcą w tej dyspucie, pamiętaj, zawsze mądrzejszy wie kiedy skończyć. PA

WujekChu1ek

Jak tu nie czuc się wygranym kiedy człowiekowi udaje się pozbyc
uciążliwego, psiego stolca z buta. Żegnaj przegrywie.

LoKoMoTiV

Smacznego życzę, będzie dzisiaj uczta widzę... PA

LoKoMoTiV

Hej dzióbku, jedziemy dalej z tematem? Czy wydoroślałeś?>

WujekChu1ek

A w kraju dalej to samo...

I_net

Opinia o Polsce nie ma znaczenia w ocenie aktorstwa. Faktem jest jednak że był wyjątkowym beztalenciem. Jak czytam jakie to role odrzucił - to wielka łaska dla kina - on zepsułby nawet najmniej ambitną rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones