Gwiezdne wojny: Akolita (2024)
Gwiezdne wojny: Akolita: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Akolita sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

Gwiezdne wojny: Akolita
powrót do forum s1e1

Pani która tego pasztwila stworzyła.. powiedziała producentów że nigdy nie oglądała gwiezdnych wojen i palnęła że wie że gra w niej pies (chewbaka). Za to powiedziala że chce w tym filmie wyrazić swoje życie qeera i lesbijka.. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Nir oglądam tego wymysłu zaprojektowanego na "social engineering"

Keatn

Niestety to jest kolejny przykład czytania bez zrozumienia. Leslye Headland to ogromna fanka Gwiezdnych wojen. Zna nie tylko filmy, ale również książki i komiksy, sama na ciele ma kilka tatuaży związanych z Star Wars. To co piszesz w pewnym stopniu odnosi się do tego, że Headland do pokoju scenarzystów zatrudniła jedną osobę, która nie oglądała Gwiezdnych wojen, aby mogła świeżym okiem spojrzeć na to, co robi jako fanka. Na marginesie, ja już widziałem cztery odcinki przedpremierowo i jest dobrze.

NOZEE

I co z tego że jest fanką Gwiezdnych Wojen ? To nie oznacza jeszcze że je rozumie i że produkcja którą stworzyła będzie najwyższych lotów. Szczególnie jeśli sama mówi w wywiadzie i tu cytuje: ''There is no Star Wars movie, there is only Star Wars.'' Co jest bzdurą samą w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones