PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1019}

Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoo's Nest
8,5 407 090
ocen
8,5 10 1 407090
8,7 49
ocen krytyków
Lot nad kukułczym gniazdem
powrót do forum filmu Lot nad kukułczym gniazdem

Czołówka

ocenił(a) film na 10

Pod koniec filmu dusiłem tą zimną su*ę razem z McMurphym. Gra aktorska mistrzowska. Fabuła niestety z palca nie wyssana, bo tak serio się dzieje. Produkcja stoi na czele ale wywołuje mieszane uczucia (bynajmniej u mnie). Wczułem się ostro podczas seansu i na koniec byłem wku*wiony. Normalni ludzie często tak kończą w tym zakłamanym i zmanipulowanym świecie. Własne zdanie piętnowane i indoktrynowane w przedstawiony sposób. Daję dychę, bo produkcja bez ściemy i ponadczasowa. Kto kuma i pie*doli ten cały system to wie o co chodzi. Kto nie kuma to i tak nie skuma, bo tapla się w nim po uszy i jest karmiony kłamstwem. A i dodam, że pod koniec filmu łzy poleciały. Akcja jak przyprowadzili go po lobotomii i akt łaski od wodza. Chu*owe zakończenie jak to w życiu, jednak 10/10 mimo wszystko, bo mało takich produkcji.

pattbbx

,,Normalni ludzie często tak kończą w tym zakłamanym i zmanipulowanym świecie. Własne zdanie piętnowane i indoktrynowane w przedstawiony sposób."
Wystarcz spojrzeć na ten śmieszny Filmweb, gdzie każda osoba z odmiennym zdaniem obrywa lanie za inny gust. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones