PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1019}

Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoo's Nest
8,5 407 090
ocen
8,5 10 1 407090
8,7 49
ocen krytyków
Lot nad kukułczym gniazdem
powrót do forum filmu Lot nad kukułczym gniazdem

sory ale ten film to nuda :| obejrzalam prawie wszystkie filmy z top100 świat i masakra to i Lsnienie mnie strasznie wynudziło!! A Nicholson moze i dobry ale i tak lipa. Przeciez tera juz nikt nie oglada takiego badziewia, stare te filmy, przegrywają z nowszymi filmami gdzie efekty specjalne zapierają dech w piersiach. To tyle! Nie daje oceny bo to by była 1 moze 2 ale ze względu na to że Nicholson tam gra

ocenił(a) film na 9
zombie87

Bez komaentarza, ale twoje slowa: ,, stare filmy przegrywaja z nowszymi filmami gdzie efekty specjalne zapieraja dech w piersiach'' powinny rozpoczynac kazdy odcinek skaznego na smierc'' majac nadzieje ze nikt madry tego nie oglada i nie musi sluchac tego belkotu piajnego dziecka we mgle. Moze jak dorosniesz to zmadrzejesz!

ocenił(a) film na 10
zombie87

Olać!!!!

ocenił(a) film na 9
zombie87

zauważyłem, że ambitniejsze filmy typu "lot..." czy "forrest gump" czy "lśnienie" nie możesz zrozumieć, wiesz co dam ci taką rade: pozostań przy swoim skazanym na smierc czy jakos tak i nie wchodz na strony filmów które tobie sie nie podobały. bo kogo to interesuje że tobie sie nie podobały. wiesz jakoś ludzie którzy mają trochę powagi, rozsądku i pokory nie wchodzą na twojego skazanego i nie piszą że to kupa (:P) itp. wiec nie wchodz na forum filmow ktore tobie sie nie podobaja i bedzie dobrze. ok?

lain_coubert

brawo kolego, brawo, wyjąłeś mi to wszystko z ust:) pozdrawiam

zombie87

jak ktoś nie potrafi zrozumieć tak wybitnego filmu, to na pewno się wynudzi... ale i tak współczuje.
Wiele tracisz.
A teraz leć na 'Transformers'...
Może dzięki takim zdolmym jak ty trafi w końcu do pierwszej 10 Top100 świata :] <buhahaha>
pozdro...

ocenił(a) film na 10
zombie87

Na szczęście mamy takie filmy jak "Skazany na śmierć" dzięki którym możemy podziwiać wspaniałe aktorstwo, reżyserię, scenariusz itp.
Rozśmieszyłeś mnie bardzo.......Bardzo......
Na szczęście to nie ty decydujesz jakie filmy puszczać na rynek.
Myślę, że to raczej starsze filmy wygrywają z nowszymi bo porywają swoja treścią a nie tylko efektami specjalnymi.

ocenił(a) film na 10
zombie87

ej ty zombie87 te wszystkie komentarze na forach to dla podpuchy czy dlatego, ze jestes taki glupi?

ocenił(a) film na 10
mersiaczek

Człowieku, on jest za głupi na podpuchę...

ocenił(a) film na 10
zombie87

Mam się śmiać?
Czy płakać?

No cóż, pewnie prowokacja.
Nie dopuszczam do siebie myśli, że bezgraniczna głupota :O

ocenił(a) film na 10
Anulka_2

Myślę że twórczyni tematu oszukuje samą siebie. Mówi "nie daję oceny bo tam Nicholson gra". Gówno prawda! Wcale nie szanujesz NIcholsona ty wolisz drewnianego Wentylka i powinnaś na jego forum siedzieć niż spamować arcydzieła!

ocenił(a) film na 10
Kain

Myślę, że twórczyni tematu próbuje zwrócić na siebie uwagę i potrzebuje pomocy.

ocenił(a) film na 9
King_SX

zmiana tematu :) ładna pogoda nie ? nie pada, troszkę wieje, ale jak na listopad to całkiem fajna :D

ocenił(a) film na 9
zombie87

Czego oczekiwać od kogoś, kto za jeden z najlepszych filmów uważa Dom woskowych ciał^^ Tam to nawet efekty specjalne były denne, nawet jak na nowsze filmy "gdzie efekty specjalne zapierają dech w piersiach"...

ocenił(a) film na 10
zombie87

bez obrazy ale jak byk widać nowe pokolenie nastolatek.. chyba dobre kino już nigdy nie będzie doceniane :| Gatunek ludzi inteligentnych jest chyba na wymarciu.. Jak widze taką głupią nastolatke jak ta co założyła ten temat,która wychowywała się na gazetach typu bravogirl i serialach typu esmeralda to po prostu nie mam słów.. Żal mi Ciebie dziewczyno naprawde :/

ocenił(a) film na 9
zombie87

Po przeczytaniu twojego posta przez chwilę myślałam, że jesteś trollem. Ale nie, to niemożliwe! Nawet prowokator nie będzie pisać: "tera" i "badziewie". Dziewczyno, czy ty chociaż wiesz jakie dajesz o sobie świadectwo? Pomijając już fakt, że dostrzegasz wielką głębię w Micheal'ku (w jego oczach, nie wątpię), a nie widzisz jej w jednym z najlepszych filmów. Cóż, mogę powiedzieć jeszcze tylko jedno: do obejrzenia niektórych filmów, potrzeba rozumu.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones