PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1019}

Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoo's Nest
8,5 406 838
ocen
8,5 10 1 406838
8,7 48
ocen krytyków
Lot nad kukułczym gniazdem
powrót do forum filmu Lot nad kukułczym gniazdem

Tak się zastanawiam czy oprócz trolli które wystawiają temu filmowi notę 1/10 nie ma tutaj również takich którzy chcą zwyczajnie zaistnieć swoją wielce oryginalną oceną 1/10 , dać wyraz swojej indywidualnej odmienności od reszty "plebsu" która zachwyca się tym filmem. Przypomina mi to troszkę małpkę której wydawało się że jest inteligentna i w związku z tym postanowiła zostać kimś wybitnym a najlepszą drogą do tego był...sorry...puszczanie bąków.
Film ten nie musi się podobac, można wystawić notę 3/10 ale każda absolutnie ocena 1/10 świadczy albo o złej woli, albo totalnej głupocie albo też tym przypadku jaki wskazałem powyżej.

ocenił(a) film na 10
armarange

Daj spokój świata nie zmienisz, ludzie mają różną wrażliwość na sztukę, a zaistnieć jak to zostało przez Ciebie ujęte każdy chce, takie czasy :)
Ważne, że film Tobie się podobał.

ocenił(a) film na 9
Karok69

W zasadzie nie o zmianę świata mi chodziło bo swoje lata już mam, ale poczytałem te komentarze i zwyczajnie powietrze ze mnie uszło dzięki tej publikacji :-P Wrażliwość na sztukę to inna sprawa bo można dać 3/10 , ale już 1/10 oznaczać może w przypadku tego filmu spore kłopoty ...już nie powiem z czym żeby nie jątrzyć. W gruncie rzeczy nie chodziło mi o różną wrażliwość do której ludzie mają prawo.

ocenił(a) film na 9
Karok69

W zasadzie ja wychodzę z założenia że nie da się obronić tutaj oceny 1/10 , sensownie uzasadnić itd. , ale zawsze to lepiej jak ktoś uargumentuje ( bez hejtu ) swoją decyzję niż jak napisze " co za nuda, g...o " itd.

ocenił(a) film na 8
armarange

Ocena 1/10 to w 99% przypadków filmów trolling.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones